آپتایم، مدیریت ناوگان با هوش مصنوعی

مدیریت ناوگان، پخش و توزیع

مشتریان ما

افتخار همکاری با برند‌های معتبر در حوزه‌های مختلف

ویژگی و مزایای نرم افزار مدیریت ناوگان، پخش و توزیع آپتایم

مدیریت ناوگان

تخصیص هوشمند ماموریت ها میان ناوگان

بااستفاده از سیستم هوشمند مدیریت ناوگان و برنامه ریزی پخش و توزیع آپتایم، پخش بصورت خودکار با پارامترهای مدنظر هرشرکت، میان مامورین تخصیص داده می شود؛ و این امر سبب کاهش اتلاف وقت نیروی انسانی برای پخش دستی می شود.
Capacity Icon 01

در نظر گرفتن ظرفیت وزنی و حجمی ناوگان

برنامه ریزی خودکار پخش آپتایم به گونه ای می باشد که تخصیص بار بین ناوگان با در نظر گرفتن ظرفیت وزنی و حجمی آن هاست تا از حرکت ناوگان با ظرفیت خالی جلوگیری شده و در نهایت منجر به کاهش تعداد ناوگان و در صورت نیاز شرکت توازن وزنی و حجمی بار میان ناوگان شود.
اولویت بندی مقاصد

اولویت بندی مقاصد

برنامه ریزی پخش هوشمند آپتایم اولویت بندی ترتیب مقاصد را به گونه ای برنامه ریزی می کند که بر اساس بهینه ترین حالت ممکن از لحاظ کیلومتر طی شده، مصرف سوخت ، زمان ارسال و... باشد؛ همچنین امکان تعریف پارامتر های مدنظر هر شرکت نیز به منظور کاهش هزینه های شرکت و استفاده از لجستیک هوشمند می باشد .
Trafic Icon 01

درنظر گرفتن ترافیک بازه زمانی پخش

با درنظر داشتن زمان پخش روزانه بین 3 تا 5 ساعت متداول الگوریتم ها و برنامه ریزی سیستم آپتایم به گونه ای است که ترافیک شهری در کل بازه زمانی پخش درنظر گرفته شده و برنامه ریزی پخش به گونه ای است که راننده درگیر کمترین حجم ترافیکی شهر باشد .
Like Icon2 01

افزایش رضایتمندی مشتری

امکان اولویت بندی مشتریان از لحاظ زمان دریافت محصول یا خدمات، در برنامه ریزی پخش آپتایم وجود دارد؛ همچنین امکان ارسال پیامک بازه زمانی رسیدن راننده به مشتری و همچنین ثبت اسناد تحویل کالا یا انجام خدمات مانند عکس، امضا و کد تحویل وجود دارد.
Location Icon 01

رهگیری آنلاین ناوگان

با اپلیکیشن راننده آپتایم بدون نیاز به سخت افزار تنها با تلفن همراه راننده، امکان رهگیری آنلاین ناوگان و بررسی وضعیت انجام ماموریت ها می باشد؛ همچنین تمام موقعیت های مکانی اشتباه و یا استفاده از برنامه هایی برای ارسال موقعیت مکانی دروغین تشخیص داده می شود.
Cost Icon 01

کاهش هزینه های پخش

برنامه ریزی و مدیریت هوشمند پخش به چندین طریق سبب کاهش هزینه های لجستیکی می شود. با برنامه ریزی پخش اصولی و درست، ناوگان ها با حداکثر ظرفیت حرکت کرده و این امر سبب کاهش تعداد ناوگان و راننده می شود؛ همچنین با الگوریتم های هوش مصنوعی برنامه ریزی به بهینه ترین حالت ممکن صورت گرفته و سبب کاهش مصرف سوخت، کاهش کیلومتر طی شده و کاهش زمان پخش می شود .
Timer Icon3 01

درنظر گرفتن زمان توقف هر مقصد

برنامه ریزی آپتایم به گونه ای است زمان انتظار، پخش و یا بارگیری هرمقصد در نظر گرفته شده و اولویت بندی و زمان دهی رسیدن به هر مقصد، دقیق و متناسب با در نظرگرفتن تمام زمان انتظارهای مقاصد قبلی ست؛ همچنین این سیستم قابلیت تخمین زمان انتظار را دارد، به طور مثال زمان انتظار در فروشگاه های زنجیره ای بسیار بیشتر از مغازه ای کوچک است که تمام این تفاوت ها دربرنامه ریزی آپتایم نظر گرفته می شود.

به کدام کسب‌وکارها خدمات ارائه می‌کنیم؟

Basket_Icon-01

ﭘﺨﺶ ﮐﺎﻻھﺎی ﺗﻨﺪ ﻣﺼﺮف و ﮐﺎﻻھﺎی ﺑﺴﺘﻪ ﺑﻨﺪی شده مصرفی

(CPG & FMCG Retail)
Shop_Icon-01

ﮐﺴﺐ و ﮐﺎرھﺎی آﻧﻼﯾن

(E-Commerce)
PostGuy Icon 01

خدمات پستی

(Courier and Parcel Delivery)
Delivery_Icon-01-01

ﺣﻤﻞ و ﻧﻘﻞ و ﺑﺎرﺑﺮی ﺑﯿﻦ شهری

(Transportation)

آپتایم در طول مسیر کنار شماست

آموزش تخصصی

تیم تخصصی آپتایم با حضور در شرکت شما تمامی آموزش های جامع و کاربردی را به تمام کاربران شرکت شما می دهد .

پشتیبانی ویژه

تیم پشتیبانی آپتایم در تمام مراحل استفاده از نرم افزار و داشبورد رهگیری آپتایم در تمام ساعات شبانه روز همراه شماست .

مشاوره رایگان

برای کسب اطلاعات بیشتر و اطلاع از پکیج های شخصی سازی شده کسب و کار شما می توانید از مشاوره رایگان آپتایم اسنفاده کنید .

اتصال به نرم افزار های سازمانی​

در صورت نیاز، نرم‌افزارهای سازمانی خود را به وسیله SDK ،API یا پلاگین به آپتایم متصل کنید.

برای مشاهده خدمات آپتایم به صنایع مختلف اینجا کلیک کنید .