نرم افزار مدیریت ناوگان آپتایم

نرم افزار مدیریت ناوگان آپتایم

بهینه‌سازی تعداد ناوگان مسیر طی‌شده هزینه‌‌های ارسال با هوش مصنوعی

نرم افزار مدیریت ناوگان آپتایم چیست؟

نرم افزار مدیریت ناوگان فرایند برنامه ریزی پخش، ارسال کالا و سفارشات مشتریان شما را با استفاده از هوش مصنوعی انجام می‌دهد. آپتایم با در نظر گرفتن تمام عوامل موثر بر روی برنامه‌ریزی پخش مثل میزان ترافیک، شرایط جوی، مدت زمان توقف در هر مقصد، پراکندگی مقاصد و … تعداد و مسیر ناوگان‌ها را مشخص می‌کند و گزارشی لحظه‌ای از عملکرد و موقعیت ناوگان‌ها ارائه می‌دهد تا فرایند مدیریت ناوگان به بهترین شکل انجام گیرد. اگر روزانه حجم زیادی ارسال دارید این محصول مناسب شماست.

کاهش هزینه‌های ارسال و پخش

با کاهش تعداد ناوگان، کاهش مسیر طی‌شده و زمان صرف شده در برنامه‌ریزی پخش در نهایت منجر به کاهش هزینه پخش و ارسال برای شما می‌شود.

ارسال به‌موقع در ساعت مشخص‌شده

نرم افزار مدیریت ناوگان آپتایم با برنامه‌ریزی دقیق به وسیله هوش مصنوعی می‌تواند ساعت دقیق رسیدن به هر مقصد را با دقت بالایی مشخص کند.

افزایش رضایت‌مندی مشتریان

با نرم افزار مدیریت ناوگان آپتایم علاوه بر کاهش هزینه‌های لجستیک کسب‌وکار خودتان، به علت دقت بالایی که زمان رسیدن به مقصد دارد، باعث افزایش رضایت مشتریان خواهد شد.

ویژگی‌های نرم افزار مدیریت ناوگان آپتایم

نرم افزار مدیریت ناوگان کمک به صورت خودکار و با در نظر گرفتن بالاترین بازدهی، مقاصد مختلف را بین ناوگان‌های مختلف تقسیم می‌کند.

با در نظر گرفتن ظرفیت حجم و وزن هر ناوگان، آپتایم به شکلی برنامه‌ریزی می‌کند که ظرفیت ناوگان‌ها تا جای ممکن پر شود تا کاهش تعداد ناوگان را به‌همراه داشته باشد. 

شرایطی را در نظر بگیرید که در یک محدوده کوچک، تعداد زیادی مقصد وجود داشته باشد و اگر به صورت دستی فرایند برنامه‌ریزی پخش صورت گیرد، احتمالا این مورد در نظر گرفته نخواهد شد. اما سرویس مدیریت ناوگان آپتایم پراکندگی را هم در کنار بقیه متغیرها در نظر می‌گیرد.

بخش مهمی از برنامه‌ریزی پخش و مدیریت ناوگان پیدا کردن مسیر بهینه برای ناوگان‌ها است. آپتایم با استفاده از هوش مصنوعی این کار را برای شما انجام می‌دهد.

آپتایم به صورت پیش‌فرض زمان توقف در هر مقصد را در نظر می‌گیرد اما کاربران هم می‌توانند با مشخص کردن زمان توقف در هر مقصد بر اساس تجربه‌شان، به برنامه‌ریزی بهتر آپتایم کمک کنند.

نظارت دقیق روی عملکرد ناوگان‌ها به وسیله اپلیکیشن آپتایم امکان‌پذیر است. مواردی مثل میزان شارژ موبایل راننده، لوکیشن ناوگان، ماموریت‌های انجام‌شده و … قابل مشاهده است.

در نهایت پس از اتمام تمام ماموریت‌ها می‌‌توانید گزارشی از عملکرد برنامه مدیریت ناوگان دریافت کنید.

افتخار همکاری با بزرگ‌ترین شرکت‌های ایران

لوگوی تعارف
لوگوی کولایف
لوگوی خانومی
لوگوی اسنپ ساپلای
لوگوی دیجی کالا
لوگوی دیجی اکسپرس
لوگوی ایران خودرو
لوگوی ماهکس
لوگوی زودپک
لوگوی نوبار
لوگوی پرگاس
لوگوی پستکس
لوگوی ازکی دات کام
لوگوی به پخش
لوگوی تعارف
لوگوی کولایف
لوگوی خانومی
لوگوی اسنپ ساپلای
لوگوی دیجی کالا
لوگوی دیجی اکسپرس
لوگوی ایران خودرو
لوگوی ماهکس
لوگوی زودپک
لوگوی نوبار
لوگوی پرگاس
لوگوی پستکس
لوگوی ازکی دات کام
لوگوی به پخش

به دموی محصولات و مشاوره نیاز دارید؟

سوالات متداول

شما با آپلود یک فایل اکسل که شامل مشخصات و آدرس مشتریان است می‌‌توانید برنامه خود را دریافت کنید.

سرویس تبدیل آدرس به لوکیشن آپتایم به طور مستقیم در سایر نرم افزارهای ما استفاده می‌شود. شما می‌توانید طول و عرض جغرافیایی را به ما بدهید یا اینکه فقط متن آدرس را وارد کنید تا آپتایم به صورت هوشمند آن را تبدیل به لوکیشن کند.

بله، می‌توانید نرم‌افزارهای سازمانی خود را به وسیله SDK ،API یا پلاگین به آپتایم متصل کنید.

بله، برای دریافت دمو و مشاوره رایگان، همکاران ما در آپتایم شما را راهنمایی خواهند کرد. برای دریافت دمو اینجا کلیک کنید.

محصولات دیگر آپتایم

نرم‌ افزار برنامه‌ریزی پخش لحظه‌ای

On-Demand Service

سرویس تبدیل آدرس به لوکیشن

Address Search Engine Service