نرم‌افزار مدیریت پخش و توزیع ناوگان

بهینه‌سازی هزینه‌های ارسال با هوش مصنوعی

نرم‌افزار مدیریت پخش و توزیع ناوگان آپتایم چیست؟

نرم‌افزار مدیریت پخش و توزیع ناوگان فرایند برنامه ریزی پخش، ارسال کالا و سفارشات مشتریان شما را با استفاده از هوش مصنوعی به بهینه ترین حالت ممکن انجام می‌دهد.
آپتایم با در نظر گرفتن تمام عوامل موثر بر روی برنامه‌ریزی پخش مثل میزان ترافیک، حجم و وزن بار، مدت زمان توقف در هر مقصد، پراکندگی مقاصد و … تعداد و مسیر ناوگان‌ها را مشخص می‌کند و گزارشی لحظه‌ای از عملکرد و موقعیت ناوگان‌ها ارائه می‌دهد تا فرایند مدیریت ناوگان به بهترین شکل انجام گیرد.

money

کاهش هزینه‌های پخش و ارسال

کاهش تعداد ناوگان، کاهش مسیر طی‌شده و زمان صرف شده در برنامه‌ریزی پخش، در نهایت منجر به کاهش هزینه پخش و ارسال برای شما می‌شود.

delivery

ارسال به موقع در ساعات مشخص‌شده

نرم افزار مدیریت ناوگان آپتایم با برنامه‌ریزی دقیق به وسیله هوش مصنوعی می‌تواند ساعت دقیق رسیدن به هر مقصد را با دقت بالایی مشخص کند.

افزایش رضایت‌مندی مشتریان

استفاده از سرویس مدیریت ناوگان آپتایم علاوه بر کاهش هزینه‌های لجستیک کسب‌وکار، با ارسال به موقع کالا باعث افزایش رضایت مشتریان و کاهش برگشت از فروش خواهد شد.

چه مواردی در برنامه‌ریزی پخش تاثیرگذارند؟

نرم افزار مدیریت ناوگان به صورت خودکار و با در نظر گرفتن بالاترین بازدهی، مقاصد مختلف را بین ناوگان‌های مختلف تقسیم می‌کند.

با در نظر گرفتن ظرفیت قابل حمل هر ناوگان، آپتایم به شکلی برنامه‌ریزی می‌کند که ظرفیت ناوگان‌ها تا جای ممکن پر شود تا کاهش تعداد ناوگان را به‌همراه داشته باشد.

پراکندگی مقاصد به این معناست که ممکن است مقاصدی که در یک محدوده قرار گرفته باشند بیشتر از سایر مناطق باشند و در برنامه‌ریزی دستی احتمالا این مورد در نظر گرفته نمی‌شود و همیشه محدوده‌های یکسانی برای ناوگان‌ها در نظر گرفته می‌شود. آپتایم این مشکل را هم حل کرده است.

بخش مهمی از برنامه‌ریزی پخش و مدیریت ناوگان پیدا کردن مسیر بهینه برای ناوگان‌ها است. آپتایم با استفاده از هوش مصنوعی ترتیب‌بندی مقاصد را انجام می‌دهد.

آپتایم به صورت پیش‌فرض زمان توقف در هر مقصد را در نظر می‌گیرد اما کاربران هم می‌توانند با مشخص کردن زمان توقف در هر مقصد بر اساس تجربه‌شان، به برنامه‌ریزی بهتر آپتایم کمک کنند.

نظارت دقیق روی عملکرد ناوگان‌ها به وسیله اپلیکیشن آپتایم امکان‌پذیر است. مواردی مثل لوکیشن ناوگان، میزان پیشروی ماموریت‌ها و … قابل مشاهده است.

در نهایت پس از اتمام تمام ماموریت‌ها می‌‌توانید گزارشی از عملکرد برنامه مدیریت ناوگان دریافت کنید.

fleet

نرم‌افزار مدیریت پخش و توزیع ناوگان

بخشی از مشتریان آپـتــایــم

سوالات متداول

شما با آپلود یک فایل اکسل که شامل مشخصات و آدرس مشتریان است می‌‌توانید برنامه خود را دریافت کنید.

سرویس تبدیل آدرس به لوکیشن آپتایم به طور مستقیم در سایر نرم افزارهای ما استفاده می‌شود. شما می‌توانید طول و عرض جغرافیایی را به ما بدهید یا اینکه فقط متن آدرس را وارد کنید تا آپتایم به صورت هوشمند آن را تبدیل به لوکیشن کند.

بله، می‌توانید نرم‌افزارهای سازمانی خود را به وسیله SDK ،API یا پلاگین به آپتایم متصل کنید.

بله، برای دریافت دمو و مشاوره رایگان، همکاران ما در آپتایم شما را راهنمایی خواهند کرد. برای دریافت دمو اینجا کلیک کنید.

خدمات دیگر آپتایم

نرم‌افزار برنامه‌ریزی پخش لحظه‌ای

On-Demand

سرویس تبدیل آدرس به لوکیشن

Geocoding

کوچینگ لجستیک

Logistics Coaching