نرم افزار پخش لحظه‌ای آپتایم

نرم افزار پخش لحظه ای آپتایم

نرم افزار پخش لحظه‌ ای آپتایم چیست؟

نرم افزار پخش لحظه‌‌ ای آپتایم به شما این امکان را می‌دهد که در سریع‌ترین زمان ممکن، سفارش‌های مشتریان خود را برایشان ارسال کنید؛ یا اگر نیاز به ارسال کارشناس به محل دارید این کار را به بهینه‌ترین حالت انجام دهید. آپتایم به شما این امکان را می‌دهد که چند نوع سرویس و کارشناس یا ناوگان تعریف کنید و میزان ارتباط آن‌ها را مشخص کنید. نرم افزار پخش لحظه‌ای، با در نظر گرفتن معیارهای مختلف و به صورت خودکار، ماموریت‌ها را به ناوگان‌ها اختصاص می‌دهد.

نرم افزار پخش لحظه ای آپتایم

نرم افزار پخش لحظه‌ ای مناسب چه نوع کسب‌وکارهایی‌ است؟

ارسال کارشناس به محل

اگر کسب‌وکار شما به گونه‌ای است که نیاز به ارسال افراد به مناطق مختلف را دارید، نرم‌افزار پخش لحظه‌ ‌ای آپتایم می‌تواند با تعریف تخصص برای کارشناس‌ها و ماموریت‌ها، سطح ماموریت، سطح مهارت کارشناس، مسافت کارشناس تا مقصد و … این کار را به صورت خودکار در سریع‌ترین زمان ممکن برای شما انجام دهد.

جمع‌آوری و ارسال کالا

کسب‌وکارهایی که نیاز به برنامه‌ریزی و تصمیم‌گیری لحظه‌ای ارسال و جمع‌آوری دارند می‌توانند از نرم‌افزار پخش لحظه‌ای آپتایم استفاده کنند. این نرم‌افزار قابلیت برنامه‌ریزی هم‌زمان جمع‌آوری و ارسال کالا را در حالت‌های مختلف چند مبدا به چند مقصد، یک مبدا به چند مقصد و برعکس را دارد. این‌ها با در نظر گرفتن پارامترهایی مانند ترافیک، زمان تحویل کالا، لوکیشن آنلاین راننده به صورت کاملا خودکار انجام می‌شود.

 

چه مواردی در برنامه‌ ریزی پخش تاثیرگذارند؟

سرویس پخش لحظه ای آپتایم
سرویس پخش لحظه ای آپتایم

مشتریان آپتایم

لوگوی تعارف
لوگوی کولایف
لوگوی خانومی
لوگوی اسنپ ساپلای
لوگوی دیجی کالا
لوگوی دیجی اکسپرس
لوگوی ایران خودرو
لوگوی ماهکس
لوگوی زودپک
لوگوی نوبار
لوگوی پرگاس
لوگوی پستکس
لوگوی ازکی دات کام
لوگوی به پخش
لوگوی تعارف
لوگوی بانک ملی
لوگوی کولایف
لوگوی خانومی
لوگوی اسنپ ساپلای
لوگوی دیجی کالا
لوگوی دیجی اکسپرس
لوگوی ایران خودرو
لوگوی ماهکس
لوگوی زودپک
لوگوی نوبار
لوگوی پرگاس
لوگوی پستکس
لوگوی ازکی دات کام
لوگوی به پخش

درخواست دموی محصولات و مشاوره رایگان

سوالات متداول

این نرم افزار هم می‌تواند برای ارسال کارشناس استفاده شود و هم برای جمع‌ آوری و ارسال کالا. در هر دوی این موارد اگر قصد دارید ارسال را در سریع‌ترین زمان انجام دهید این نرم افزار برای شما مناسب خواهد بود.

این مورد بسته به تعداد ناوگان‌های شما، نوع ماموریت و … متفاوت است. اما به طور معمول با توجه به قابلیت تخصیص خودکار ماموریت‌ها میان رانندگان، در کمترین زمان ممکن انجام می‌شود.

شاخص‌هایی مانند زمان رسیدن به مقصد، نوع ماموریت، سطح مهارت کارشناس یا راننده و … در اینکه کدام ماموریت به کدام راننده متصل شود تاثیرگذار است.

شما می‌‌توانید از طریق API این نرم افزار را به نرم افزارهای سازمانی خود متصل کنید تا ماموریت‌ها به صورت خودکار تعریف شوند. اما امکان ایجاد ماموریت به صورت دستی هم وجود دارد.

بله، برای دریافت دمو و مشاوره رایگان، همکاران ما در آپتایم شما را راهنمایی خواهند کرد. برای دریافت دمو اینجا کلیک کنید.

محصولات دیگر آپتایم

نرم‌ افزار مدیریت ناوگان

Fleet Management Service

سرویس تبدیل آدرس به لوکیشن

Address Search Engine Service